CFM EVOLUTION TOP CHOICE - “gurmánský protein”

Autor Pavel Samek

CFM EVOLUTION TOP CHOICE - “gurmánský protein”

Nejspíš již každý z vás přinejmenším slyšel o našem nejprodávanějším proteinu Pure CFM, mnozí možná zaregistrovali jeho nedávné vylepšení a změnu na CFM Evolution. Nyní přinášíme limitovanou edici TOP CHOICE, jejímž specifikem je ochucení ojedinělými přírodními surovinami (více níže). Díky tomu lze nabídnout vynikající chuť bez použití plnidel a dalších nežádoucích aditiv. Prožijte svůj malý gurmánský zážitek i při pití proteinového koktejlu…

CFM EVOLUTION vs. TOP CHOICE

Základní surovina

Základní surovinou zůstal kvalitní, plně instantní syrovátkový proteinový koncentrát, který je zpracovaný pouze metodou CFM. Tedy žádná směs bílkovin bez udání zdroje a poměru jednotlivých složek. 100% bílkovin tvoří jen a pouze CFM (o metodách zpracování syrovátky se můžete více dozvědět zde).

Stravitelnost

Hlavním benefitem syrovátkového proteinu je rychlá a bezproblémová stravitelnost, plus pozitivní vliv na intestinální zdraví. Přesto zbytkové množství laktózy v produktu, může lidem způsobovat problémy s jejím trávením. Proto CFM EVOLUTION i TOP CHOICE obsahují extra dávku trávicího enzymu laktázy. Díky vhodně zvolené dávce tohoto enzymu se dostáváme při laboratorních měřeních až na nulové hodnoty obsahu laktózy.

Ochucení

Zde se dostáváme k hlavnímu rozdílu. U klasického CFM EVOLUTION používáme k ochucení pokročilé technologie a dosahujeme tak velmi lahodných chutí. Aplikována jsou aromata a ochucovadla primárně vyvinuta pro dětské výživy. U TOP CHOICE jdeme ještě dál. Pro ochucení jsou použity přímo přírodní suroviny. Příchuť Pinacolada obsahuje pravý a hodnotný lyofilizovaný ananas. U kávové příchuti se můžete těšit na vysoce kvalitní kávu arabika. A u příchuti s medem je použit pravý med ve formě prášku sušeného mrazem. Díky těmto surovinám vznikly delikátní příchutě i pro nejnáročnější.

Funkční složky, přídavek volných BCAA a glutaminu, pro podporu startu proteosyntézy samozřejmě zůstávají.

Nezáleží, zda jste kondičně cvičící dívka, mírně pokročilý atlet nebo závodník v přípravě na svou vrcholnou soutěž. Jistě oceníte produkt, který spolehlivě uspokojí Vaše chutě a zpříjemní den i ve fázi diety.