CFM STEVIA aneb trvalo to dlouho, ale opět jsme se posunuli

Autor Pavel Samek

CFM STEVIA aneb trvalo to dlouho, ale opět jsme se posunuli

Naší snahou je jít neustále vpřed a nabízet produkty, které mají smysl a současně těží z pokroku v technologii. CFM STEVIA představuje syrovátkový protein cílený na zákazníka, který hledá produkt zcela bez aditiv, které by byly jakkoli sporné. Jednoduše zcela bez chemie.

CFM STEVIA je 100% přírodní produkt ochucený přírodou

CFM STEVIA představuje zcela přírodní prémiový syrovátkový proteinový přípravek postavený na nejkvalitnějších surovinách. Díky tomu jsme i bez použití chemie dosáhli, troufáme si tvrdit, vynikající chuti, a to bez pachuti, která je často typická pro produkty slazené pouze stévií.

Jednoduchý základ aneb oblíbené CFM

Základ produktu tvoří oblíbený syrovátkový koncentrát zpracovaný metodou CFM. Netřeba se dlouze rozepisovat o benefitech této suroviny, to už tu bylo mnohokrát. Je však třeba zdůraznit, že tato surovina představuje absolutní TOP kvalitu. Díky použití nejmodernější filtrační technologie, která využívá pouze keramických filtrů, je zajištěna maximální bioaktivita produktu. Surovina není vystavena vysokým teplotám ani žádným chemickým činidlům. Možná je vhodné doplnit informaci, že mléko pochází z oblasti, kde je umožněno kravám se zcela přirozeně pást venku po absolutní většinu roku.

Malá rekapitulace toho, co nám CFM syrovátkový protein nabízí:

 • zlepšení absorpce živin
 • zvýšení produkce serotoninu a tím kognitivních funkcí
 • zastavení růstu patogenních bakterií (např. E. coli)
 • snížení oxidačního stresu a neutralizace toxinů
 • zlepšení hodnot hladiny krevní glukózy
 • podporu růstu probiotických bakterií
 • snížení rizika rozvoje rakoviny
 • regenerace jater a prevence steatózy

Pokrokové ochucení aneb 100 % bez chemie

Chtěli jsme vytvořit čistě přírodní produkt. Nepoužili jsme tedy žádná syntetická sladidla ani barviva. Navíc dokonce veškerá použitá aromata jsou 100% přírodní! Možná vám to přijde samozřejmé, ale pokud si dáte práci, tak zjistíte, že většina firem svůj produkt pouze prohlašují za přírodní, ale téměř vždy kombinují aromata přírodní s přírodně identickými. Kupujete-li však produkt PROM-IN v novém bílo-zeleném designu, tak si můžete být jisti, že se jedná o 100% přírodní produkt!

Buďte s PROM-IN zelení a tedy Clean Label!

A na konec: CFM STEVIA = zdravé střevo

O pozitivních efektech syrovátkového proteinu na střevní mikrobiotu není potřeba diskutovat. Proto jsme jednoduše přidali probiotika pro absolutní synergii. Můžete si být jisti, že s naším produktem nejen „krmíte“ své svaly, ale současně podporujete své zdraví a imunitu.

Finále = neotřelé příchutě

Základem je sice trochu nudná, ale za to delikátní a zcela přírodní jahoda. Ve firemním hodnocení tato příchuť absolutně vyhrála. Rozhodně ale ani další dvě příchutě nehrají druhé housle. A jak příchuť skořicová rolka, tak i delikátní vanilkové latté fungují s top kvalitní stévií úžasně. Věřte, že po ochutnání přehodnotíte svůj postoj ke stévii. Pravda, především díky tomu, že PROM-IN používá extrémně drahou ale vysoce jakostní stévii, která je téměř zcela bez pachuti.

Závěrem otázka. Chcete víc CLEAN LABEL produktů? Věříme, že ano. A pracujeme na tom!

CFM Stevia Prom-In

Reference:

 1. Barth, C.A., and U. Behnke. 1997. Nutritional physiology of whey and whey components. Nahrung 41: 2-12.
 2. Wolfe, R. 2000. Protein supplements and exercise. American Journal of Clinical Nutrition 72: 551S-557S. 2. Parise, G., et al. 2000.
 3. Bounous, G., Batist, G., and P. Gold. 1991. Whey proteins in cancer prevention. Cancer Letter 57: 91-94.
 4. Ha, E., et al. 2003. Functional properties of whey, whey components, and essential amino acids: mechanisms underlying health benefits for active people. Journal of Nutritional Biochemistry 14: 251-258.