Obchodní podmínky

A. Úvodní ustanovení

1) Všechny podmínky uvedené v tomto dokumentu upravují vztahy mezi prodejcem a zákazníkem.
Prodejce: PROM-IN, s.r.o., Plzeňská 385, 364 01 Toužim, IČ 08412171, DIČ CZ08412171.
Zákazník: fyzická nebo právnická osoba, která od prodejce objedná a nakoupí zboží, přičemž prodejci poskytne údaje potřebné pro vyřízení objednávky.

B. Objednávka

Své objednávky mohou zákazníci zasílat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu prostřednictvím elektronického obchodu.

C. Registrace v e-shopu PROM-IN

1) Registrace v E-shopu PROM-IN je dobrovolná.
2) Dodavatel shromažďuje se souhlasem zákazníka osobní údaje vyplněné při registraci. Tyto údaje slouží především pro usnadnění komunikace zákazníka s dodavatelem a naopak. Pokud zákazník projeví svůj souhlas, může mu dodavatel sdělovat emailem a telefonicky informace o obchodních sděleních, novinkách, nabídkách, slevách a inzercích. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředá žádné další osobě. 

D. Dodávka zboží

Zboží je zasíláno prostřednictvím přepravní společnosti DPD, Geis, nebo České pošty s.p. na uvedenou dodací adresu, a to na dobírku. Není-li adresát na dodací adrese zastižen, zanechají tam zaměstnanci výzvu k vyzvednutí zásilky, případně dohodnou náhradní termín dodání. 

E. Expediční lhůty

1) Objednané zboží bude vyexpedováno do 5 pracovních dnů od zaplacení objednávky. V případě, že není možné zboží doručit v této lhůtě, je o tom zákazník informován prostřednictvím některého z kontaktních údajů, které prodejci v objednávce poskytl.

F. Poštovné a balné

1) Balné není účtováno.
2) Poštovné:

Cena zakoupeného zboží  Poštovné (vč. DPH)
do 2200 Kč s DPH DPD 115 Kč, Česká pošta 132 Kč, Balíkovna 80 Kč 
nad 2200 Kč s DPH 0 Kč

U přepravní společnosti DPD možnost zaplatit dobírku platební kartou.

3) Dobírka: 39 Kč

G. Platební podmínky

1) Zboží je zasíláno na dobírku a je splatné při převzetí zásilky.
2) Po dohodě je možné zboží odebrat osobně.

H. Záruka a odstoupení od smlouvy

1) Na zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta, u potravinářského zboží je označení trvanlivosti vyznačeno na obalu každého přípravku. V případě reklamace zaslaného zboží (např. při poškození zásilky) postupujte podle reklamačního řádu.

I. Obrazová nabídka e-shopu

Fotografie uváděné v internetovém obchodu prodejce mají pouze informativní charakter. Obal zboží, etiketa či příchuť uvedená na fotografii se může lišit od dodaného zboží.

J. Závěrečná ustanovení

Podmínky jsou platné od 1. 4. 2011 Prodejce si vyhrazuje právo tyto obchodní podmínky změnit bez předchozího upozornění.