Lean Solution

Funkční složka:

  1 tobolka 1 dávka
Acetyl-L-Karnitin HCL 250 mg 750 mg
L-Tyrosin 100 mg 300 mg
Zelený čaj extract 150 mg 450 mg
- z toho polyfenolů 75 mg 225 mg
- z toho EGCG 22 mg 66 mg
- z toho Kofein 10 mg 30 mg
Kofein celkem 33 mg 100 mg
Kajenský pepř 10 mg 30 mg
Synephrin 3 mg 10 mg

1 denní dávka = 3 tobolky
Balení obsahuje 180 tobolek.

Skladem (>10 ks)
559 Kč
Kategorie: Podpora výkonu
Dle zaměření: Chci zhubnout

Popis produktu:

 

Lean Solution nepředstavuje zázračný způsob, jak docílit maximálního spalování tuku. Neexistuje zázračná formule, ale využitím základních principů lze dosáhnout skvělých výsledků. Jaké jsou tyto základní principy?

 1. Promyšlený tréninkový plán a jeho důsledné dodržování.
 2. Adekvátně navržená výživová strategie a i zde preciznost v její aplikaci do vašeho každodenního života.
 3. Kvalitní doplněk výživy, který podpoří další spalování tuku nastartované tréninkem a výživou.

Právě takovým doplňkem pro vás může být LEAN SOLUTION z naší řady Athletic. LEAN SOLUTION nepřipouští žádné kompromisy a důkazem je 1638 mg účinných složek v jedné dávce, kterých je v balení 60.

Jedná se o skutečně funkční množství daných látek, což prokazují i klinické studie. V našem produktu nenajdete 10 a více ingrediencí v homeopatických dávkách, které jsou v praxi naprosto bez výsledků a slouží jen pro okouzlení zákazníka. Ani nenabízíme další extrémně stimulační spalovač tuku, nýbrž maximálně efektivní a 100% bezpečný produkt, který lze užívat i dlouhodobě. Špičkové výrobky řady Athletic nabízejí jen to nejlepší a to platí i v tomto případě. Při jeho tvorbě jsme se vyhnuli potencionálně rizikovým složkám, jako je např. extrakt vrby bílé, který může poškodit sliznici žaludku. Levný a hojně používaný piperin jsme nahradili vysoce efektivním a zdravotně přínosným extraktem kajenského pepře.

Spalování tuku v několika fázích

LEAN SOLUTION útočí na tělesný tuk ze tří úhlů. V něm obsažené složky fungují na principu vzájemné synergie, tedy spolupracují a jedna posiluje druhou. Vlastní proces probíhá zvýšením uvolňování tuku z tukových buněk, následuje podpora transportu uvolněného tuku do mitochondrií a ve třetí fázi je tuk využit pro tvorbu energie.

Takže pěkně po pořádku….

Pokud chcete získat štíhlejší vzhled, je potřeba zmenšit velikost tukových buněk. Tukové buňky jsou místa, kde naše těla ukládají tuk. Jejich počet není bohužel možné snížit. Pokud tedy nepodstoupíte liposukci. Nicméně můžeme donutit tuk tyto buňky opustit. V tom nám pomůže kofein a synefrin, což je základ většiny spalovačů, včetně našeho LEAN SOLUTION.

Tento první krok automaticky neznamená, že dosáhneme štíhlého vzhledu, natož jeho udržení v dlouhodobém horizontu. Pokud totiž není tuk použit jako palivo, má tendenci se uložit zpět do tukových buněk. Proto je nutné zajistit dopravu uvolněného tuku do mitochondrií. Mitochondrie jsou v podstatě energetické továrny uvnitř buněk, které zajistí využití tuků, sacharidů a dokonce i bílkovin pro tvorbu energie ve formě ATP (adenosintrifosfát). Ano, ATP je přesně to, co tělo využívá při svalových kontrakcích v průběhu tréninku.

Pokud se držíte efektivního dietního plánu, tvrdě trénujete a navíc doplňkově užíváte kofein se synefrinem, dochází k přetěžování transportního systému tuku do mitochondrií a to způsobuje, že se jeho část nedostane kam má a dojde ke zpětnému uložení tuku do tukových buněk. Tento problém řešíme v druhém kroku. Pro doprovod tuku do mitochondrií jsme použili nejúčinnější možnou látku a tou je karnitin. Nekompromisně jsme do LEAN SOLUTION zakomponovali jeho nejdražší a nejefektivnější formu, a to Acetyl L-Karnitin.

Posledním krokem ke spálení veškerého uvolněného tuku v mitochondriích je zvýšení energetické potřeby organismu. Jak to provést? Nejjednodušším způsobem je fyzická aktivita. V průběhu tréninku, ba dokonce i po něm, mitochondrie používají všechny tři makroživiny pro tvorbu ATP, jak jsme již zmínili výše.  V průběhu diety se bohužel tělo přizpůsobí zvýšeným energetickým nárokům a spotřeba tuku se zpomaluje. Tady pak nastupují další funkční složky LEAN SOLUTION, kterými jsou extrakt zeleného čaje, kapsaicin obsažený v extraktu kajenského pepře a tyrosin. Všechny tyto ingredience stimulují aktivitu mitochondrií tak, aby neustále používali tuk pro tvorbu ATP.

Náš LEAN SOLUTION vám v kombinaci s precizním dietním plánem a seriózním tréninkovým programem zajistí maximální podporu všech třech tří fází spalování tuku při současném zachování svalové hmoty. Žádná extrémní stimulace. Žádná zdravotní rizika. Zkuste spalovač tuků, který není dalším z mnoha, ale respektuje fyziologické procesy. Nesnaží se zaujmout nesmyslným mixem mnoha látek, ale nabízí opravdu účinné složky, unichž byla jejich funkce potvrzena studiemi.

Jednotlivé ingredience pod drobnohledem aneb z čeho je složena tato nekompromisní formule:

Acetyl L-Karnitin

 • Tato forma karnitinu se vstřebává výrazně lépe než standartní formy L-Karnitinu. Acetylová forma karnitinu efektivně zvyšuje produkci neurotransmiterů dopaminu a acetylcholinu, což podporuje dobrou funkci mozku a současně zlepšuje náladu. Acetyl L-Karnitin je také považován za jeden z nejlepších anti-aging suplementů.
 • Umožní transport uvolněného tuku k mitochondriím, kde pomáhá využívat tuk pro tvorbu energie. Jednoduše, bez adekvátního příjmu karnitinu nemůže tělo optimálně využívat uvolněné mastné kyseliny.

Extrakt ze zeleného čaje

 • Zelený čaj obsahuje látky zvané katechiny včetně epigallocatechin galát (EGCG). Tento katechin je odpovědný za termogenní efekt zeleného čaje. EGCG inhibuje enzym, který štěpí norepinefrin, což je neurotransmiter podílející se na regulaci metabolismu a spalování tuku. Inhibicí tohoto enzymu EGCG zajistí vyšší hladinu norepinefrinu a tím i lepší spalování tuku.
 • Zelený čaj poskytuje mnoho dalších zdravotních výhod, jako je potlačení zánětů, prevence rakoviny, a především zlepšení inzulínové senzitivity,čímž přispívá k prevenci cukrovky. Studie navíc prokázaly, že katechiny přijaté ve formě suplementu se absorbují lépe než katechiny přijaté klasicky ve formě nápoje připraveného ze zeleného čaje.

Kofein

 • Kofein je bestsellerem a základní složkou většiny spalovačů tuku. Kofein je znám především jako látka, která zvyšuje bdělost a podporuje kognitivní funkce.
 • Obecně se předpokládá, že kofein zvyšuje spalování kalorií. Nejnovější studie však naznačují, že spalování kalorií je kofeinem ovlivněno minimálně a redukci tuku podporuje skrze jiné mechanismy. Přitom je však důležitá jeho optimální dávka. Zde neplatí úměra více je lépe, ale naopak méně je více. Nadměrná stimulace kofeinem může vést k přetížení organizmu a nárůstu hladiny kortizolu, což vede k problematičtějšímu spalování tuku. Proto jsme se vyhnuli maximální dávce v produktu a nastavili jeho optimální nejoptimálnější množství.

L-tyrosin

 • Jedná se o aminokyselinu, která spolupracuje s kofeinem a nabízí mnoho dalších benefitů. Mimo jiné pomáhá zvýšit bdělost, duševní zaměření a náladu.
 • Tyrosin se v těle účastní produkce neurotransmiterů jako je dopamin a epinefrin. Navíc se účastní produkce hormonů štítné žlázy a určitě není potřeba zdůrazňovat, jak klíčovou roli hraje štítná žláza v průběhu redukce.
 • Tyrosin navíc zvyšuje hladinu norepinefrinu, o kterém jsme si psali v souvislosti se zeleným čajem.

Kajenský pepř

 • Kajenský pepř je zdrojem kapsaicinu. Tuto látku nalezneme v chilli papričkách a je známa svou štiplavou chutí. Kapsaicin má stimulační účinky na oběhovou soustavu a tím ovlivňuje metabolismus podobně jako aerobní cvičení.
 • Kapsaicin současně snižuje chuť k jídlu a tím také přispívá k hubnutí.
 • Mezi jeho zdravotní benefity patří například prevence cukrovky, aterosklerózy, žaludečních vředů (podporuje totiž tvorbu ochranného žaludečního hlenu a inhibuje růst nežádoucích bakterií známých jako helicobacter pylory) a podpora krevní cirkulace.

Synefrin

 • Synefrin je aktivní složka rostliny Citrus Aurantium známé také jako Pomerančovník hořký. Synefrin stimuluje specifické receptory, které zlepšují uvolňování mastných kyselin z tukových buněk a zároveň díky podpoře termogeneze zvyšuje metabolický obrat.
 • Výhodou je selektivní působení synefrinu na rozdíl od jeho příbuzného efedrinu. Díky tomu, že působí selektivně pouze na beta 3 receptory, dochází k stimulaci metabolizace tuku bez nežádoucích vedlejších účinku, jako je tachykardie a nespavost.
 • Citrus Aurantium také podporuje činnost jater, působí jako žaludeční tonikum, pomáhá potlačit nevolnost a optimalizuje trávení.

 

Složení:

Acetyl-L-Karnitin HCl, extrakt zeleného čaje, transparentní želatinová tobolka, L-Tyrosin, kofein bezvodý, kajenský pepř, protispékavé látky: fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý, extrakt citrus aurantum (obsahuje synefrin).

Dávkování:

 3 tobolky denně – nejlépe ráno a/nebo před tréninkem

 

Upozornění: 

Výrobek není vhodný pro děti, starší osoby, těhotné a kojící ženy, osoby trpící dnou a onemocněním ledvin. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doporučujeme použií konzultovat se sportoním lékařem. Uchovávejte v suchu a chladu. Dbejte na dobré uzavření obalu. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Obsahuje kofein.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: