CLEAN LABEL - SKUTEČNÁ ZMĚNA VE VÝŽIVĚ

PROM-IN představuje CLEAN LABEL produkty sportovní výživy

Vždy se snažíme jít tím správným směrem a tím je vpřed. Pro naše zákazníky chceme vždy to nejlepší. Na naše produkty jsme opravdu hrdí, ale není to zásluhou jen nás, ale také vás, našich zákazníků, kterým opravdu nasloucháme a díky kterým děláme to, co děláme.

Kvalita v PROM-IN vždy na prvním místě!

Užívání doplňků výživy se stalo nedílnou součástí zdravého životního stylu. Pro výrobky PROM-IN platí, že se snažíme absolutně minimalizovat množství nežádoucích aditiv a nabízet nejkvalitnější produkty pro všechny fitness fanatiky. Složení produktů PRE a PenthaPro® COMPLETE představuje absolutní špičku v suplementaci a při objektivním srovnání složení tyto naše vlajkové lodě nabízí složení o třídu výš než kterákoli konkurence. Tam kde jiní končí, my začínáme.

Co je CLEAN LABEL?

CLEAN LABEL (čistá etiketa) - tento pojem si lze vysvětlit mnoha způsoby, ale co znamená CLEAN LABEL pro nás v PROM-IN? CLEAN LABEL PROM-IN znamená nekompromisní složení bez jakýchkoli nežádoucích aditiv.  I u konkurenčních produktů se dočtete, jak nabízí zcela přírodní složení, ale zpravidla při čtení složení zjistíte, že produkt často neplní ani základní standardy. Často nejen, že obsahuje identická aromata, nikoli přírodní, ale také barviva a velmi často i konzervanty. Tedy i naše standartní produkty přesahují co se týče „čistoty“ produktů standardy jiných výrobců.

CLEAN LABEL PROM-IN, to jsou absolutně nekompromisní požadavky.

CLEAN LABEL PROM-IN, ten nejvyšší level sportovní výživy

Naše bílo-zelené produkty jsou určeny pro ty, kteří chtějí mít 100% jistotu toho, že své tělo nezatíží ničím nežádoucím. Současně nabízí ty nejkvalitnější živiny pro absolutní tréninkové maniaky. Jste člověk, kterému jde o výkon stejně, jako o to, aby tělo nemuselo metabolizovat nic, byť jen nepatrně zatěžujícího? Tak naše bílo-zelená řada je určena právě pro Vás.

CLEAN LABEL PROM-IN v bodech:

  • Základ v nejkvalitnějších surovinách
  • Ochuceno výhradně 100 % přírodními aromaty
  • Slazeno výhradně steviol-glykosidy
  • Žádná chemická barviva
  • Vždy zcela bez konzervantů
  • Bez nežádoucích Éček

 


CLEAN LABEL PROM-IN připravte se na skutečnou změnu

Máte obavy, že produkt, který je slazen pouze steviol-glykosidy nedokáže nabídnout skvělou chuť? Nedivíme se. Stévie totiž proslula tím, že její chuť prostě nemůže konkurovat ostatním sladidlům. Mnoho zákazníků tedy i přes to, že produkt slazený steviol-glykosidy nabízí mnoho zdravotních benefitů, dalo přednost chuťově přijatelnějším produktům, které byli ochuceny sladidly na chemické bázi. Díky PROM-IN CLEAN LABEL už nemusíte volit mezi chutí a nekompromisním složením. Díky použití toho nejkvalitnějšího extraktu stévie  v kombinaci s nejdražšími přírodními aromaty PROM-IN vytvořil produkty skvěle chutnající a 100 % bez chemie.

CLEAN LABEL PROM-IN ucelený STACK toho nejlepšího

Jak jsme zmínili, šlo nám o nabídnutí toho nejlepšího řešení pro absolutně nejnáročnější zákazníky. Právě proto jsme museli v CLEAN LABEL modifikaci nabídnout ty produkty, které jsou určeny právě pro ty nejnáročnější.

Před tréninkem poslouží nekompromisní předtréninkový suplement SERIOUS PRE právě v této verzi s lahodnou citronovou příchutí.

Metabolický optimizér PenthaPro COMPLETE poskytne lahodné živiny a 100 % přírodní jahodová příchuť překoná Vaše představy lahodného šejku.

Minerály a vitaminy doplníte CLEAN LABEL Vitaminem C s bioflavonoidy. 

Hořčík zase podpoří Vaší regeneraci a současně osvěží díky příchuti citronu z přírodního zdroje.

Pokud jste fanatik proteinových prášků, tak CFM CLEAN ve třech lahodných příchutích pomůže při tvorbě delikátních šejků nebo jako přísada do fitness receptů.

Pro vás všechny, kteří chcete to nejlepší pro sebe a stejně tak od sebe. My Vám nabízíme to nejlepší ze sportovní výživy a bez kompromisů ke zdraví. Nabízíme ultimátní bílo-zelený CLEAN LABEL PROM-IN.

PROM-IN je nejen WE BUILD YOUR BODY, ale také WE BUILD HEALTHY BODIES