NITROX PUMP EXTREME – základní produkt s extrémním účinkem

 

Nebudeme Vám tvrdit, že Nitrox Pump EXTREME je naprosto unikátní produkt, který Vám zaručí nejbrutálnější výkon a nekompromisní napumpovaní, focus do tréninku a další věci, které čtete v PR článcích produktů, které sice disponují výrazně slabším složením než náš NITROX, ale za to si věří, stejně jako physique závodník, který se sice nedostal do finále na MČR, ale právě zahájil přípravu na mistrovství světa. My v PROM-IN nevěšíme zákazníkům bulíky na nos, místo toho se snažíme dělat stále kvalitnější produkty.

Nitrox Pump EXTREME vychází z osvědčené receptury původního a oblíbeného NITROX PUMP. Na ní jsme neměnili vůbec nic. Zachovali jsme poměr A-AKG a citrulinu, protože podle referencí vás, našich zákazníků, víme, že si ceníte rychlého nástupu napumpování, právě díky vysoké dávce A-AKG. Stejně tak všechny další složky naleznete ve vylepšeném produktu ve stejném množství a poměru. Nebudeme přece měnit něco, co funguje a je oblíbené. ????

Teda až na jednu malinkou změnu, a to nahrazení kreatin monohydrátu za modernější kreatin HCL. Opět nebudeme tvrdit, že HCL forma je unikátní. Není, ale poskytne určité výhody. Především nezatíží vaše trávení jako užívání monohydrátu (ve skutečnosti může dokonce Vašemu trávení pomoci), což v době před tréninkem určitě oceníte. Díky tomu tato forma nezpůsobí absolutně žádné zadržování vody v subkutánním prostoru (pod kůží), což zase oceníte v období, kdy chcete excelovat na pláži. ???? Čili jediná změna v základním složení je tato.

Víme tedy, že základ zůstal stejný a nutno podotknout, že stejně skvělý. To, že je skvělý potvrzuje i to, že NITROX získal ocenění PRODUKT ROKU dva roky po sobě.

Nitrox pump extreme

Co je tedy na Nitrox Pump EXTREME inovováno?

Hlavní inovací je přidání složek, které mají pomoci optimalizovat zaměření na trénink. Pro tento účel jsme zvolili kombinaci látek zvaných SMART DRUGS. Jedná se o látky podílejících se na produkci neurotransmiterů – dopaminu a acetylcholinu. Jedná se o osvědčenou směs CHOLINU, TYROSINU a DMAE. Jedná se o mix látek, který se zaměřuje na podporu mozkové činnosti v průběhu tréninku.

Druhou inovací je přídavek takzvaných BOOST složek. To jsou složky, které zvyšují účinnost základní směsi. Jedná se o synefrin a kapsaicin.

  • SYNEFRIN je surovina známá především jako účinný spalovač tuku. V naší receptuře využíváme především jeho efektu ve smyslu podpory cirkulace krve, čímž podpoří efekt základních složek. A věřte, že to ucítíte.
  • KAPSAICIN představuje druhou BOOST složku. Tato látka především opět podpoří vstřebávání základních ingrediencí produktu (udává se zlepšení absorpce až o 200 %). Kapsaicin, podobně jako synefrin, podpoří krevní cirkulaci a nabídne podporu metabolických funkcí. Tím se jedná o vynikajícího synergistu pro  synefrin.

A to je vše. Nitrox Pump EXTREME. Produkt, který při objektivní analýze složení dalece překonává konkurenci, a přesto cenou zůstává v úrovni nižšího průměru. Nebudeme se tu ohánět velkohubými prohlášeními, protože věříme, že zákazníci firmy PROM-IN jsou ti, co čtou složení a ocení i to, že my s nimi hrajeme opravdu fér hru.

 

Nitrox Pump EXTREME v bodech:

  • vysoká dávka Beta Alaninu (3000 mg)
  • kreatin HCL
  • kombinace A-AKG a Citrulin Malátu
  • DMAE a cholin pro zaměření
  • synefrin a kapsaicin pro optimální absorpci

Ideální pro:

  • silový trénink pro zvýšení intenzity
  • zvýšení výbušné síly pro sporty jako je hokej, americký fotbal, rugby atd.
  • pro každého sportovce, který chce zvýšit svůj výkon při tréninku nebo soutěži

 

 

Reference:

1.    Schwedhelm, E., et al. "Pharmacokinetic and pharmacodynamic properties of oral L-citrulline and L-arginine: impact on nitric oxide metabolism," British Journal of Clinical Pharmacology, 65(1):51-9, 2008.
2.    Dash, A., et al. Evaluation of creatine transport using Caco-2 monolayers as an in vitro model for intestinal absorption. Journal of Pharmaceutical Sciences 90(10):1593-1598, 2001.
3.    Powers, M. E., et al. Creatine supplementation increases total body water without altering fluid distribution. Journal of Athletic Training 38(1):44-50, 2003.
4.    Miller, D. Oral bioavailability of creatine supplements: Is there room for improvement? Annual Meeting of the International Society of Sports Nutrition, 2009.
5.    Moreno, H., et al. Chronic dietary choline supplementation modulates attentional change in adult rats. Behavioral Brain Research 243:278-285, 2013.