Dlaždice

Užívejte efektivně

Předpokládejme, že dbáte na přísun mikroživin a užíváte vitamínové přípravky s minerály (např. náš Vita Solution), pak Health Balance představuje další podporu vašeho zdraví. Jako nejoptimálnější užívání  je 2x denně s jídlem. Produkt můžete kombinovat s Native Omega 3, Vita Solution, ale také s produktem Adaptotest. Navrhujeme užívání 2 kapslí 2x denně s jídlem. Látky obsažené v Health Balance vycházejí z tradiční čínské medicíny, která doporučuje současně neužívat mléčné produkty, proto i my radíme se jim vyvarovat.  

Užívejte efektivně

Vita Solution užívejte nejlépe s jídlem. Ideálně s takovým, které nabídne určitý podíl tuku. Vhodná je také kombinace VITA SOLUTION společně s produktem Native Omega 3. Tím zajistíte optimální absorpci složek obsažených v přípravku. Tabletu užívejte 1x - 2x denně.

Zažij nekompromisní zaměření bez kofeinu

Díky kombinaci látek podílejících se na produkci neurotransmiterů dopaminu a acetylcholinu CHOLINU, TYROSINU a DMAE se dokážeš při tréninku položit do svého světa. To vše potencuje maximální povolená dávka Acetyl L-karnitinu, který dnes představuje jeden z nejlépe vědecky prozkoumaných doplňků stravy. A to vše bez kofeinu.

Proč piperin?

Používáme výhradně patentovaný extrakt z černého pepře standardizovaný na minimálně 95 % piperinu, který může ještě zvýšit bio dostupnost zinku, a to až o 30 %. U této látky byl prokázán pozitivní vliv na oběhový systém. Mimo to je antioxidantem, a podporuje zdraví jater.     

Co zinek vlastně umí?

Zinek představuje jeden z nejdůležitějších esenciálních stopových prvků v lidském těle známý pro své antioxidační vlastnosti. Zdůrazňuje se jeho důležitost pro správný růst a vývoj plodu v těhotenství, v dětství a v období dospívání člověka. Podílí se také na řadě imunitních funkcí a jeho správná hladina je důležitá pro zdravou hladinu testosteronu. 

Co je to vlastně glycinát/bisglycinát zinečnatý?

Jedná se o zinek v takzvané chelátové vazbě, kde je zinek navázán na dvě aminokyseliny glycinu. Chelatace je proces, při němž se organické sloučeniny, v našem případě aminokyseliny, váží na kovové kationty, v našem případě zinek. Chelatace se využívá pro zlepšení vstřebávání minerálů organismem. Minerály se v chelátové formě lépe vstřebávají o několik řádů snadněji oproti pouhé minerální formě.

Proč zinek bisglycinát?

Hlavním důvodem je vysoká biologická dostupnost, oblíbené slovo pro „absorpci“. Takzvaná chelatace zajistí u minerálů výrazně vyšší bio dostupnost než tu, kterou disponují anorganické formy minerálů, v našem případě například oxid zinečnatý.

Užívejte efektivně

Navrhujeme toto dávkování: v tréninkové dny užijte jednu dávku (2-3 kapsle) 30-60 minut před tréninkem. Druhou dávku (další 2-3 kapsle) ráno nebo večer podle toho, zda cvičíte dopoledne nebo večer (asi hodinu nebo dvě před spaním) s jídlem. Vhodná je i kombinace s Health Balance, která nabízí synergické řešení pro podporu celkového zdraví a redukci stresu. Ve dnech odpočinku od posilovny užívejte jednu dávku ráno a jednu dávku večer s jídlem. Pro podporu spánku stačí užít 2-4 kapsle s večeří. Samozřejmě jsou možná mnohá další schémata dávkování. Dle vašich specifických požadavků.

Používej podle svých potřeb

Joint Care Drink můžete v podstatě kdykoli v průběhu dne. Důležitá je pravidelnost, protože efekt se dostaví postupně. Citlivé jedince může dráždit vysoký obsah účinných složek. Tento problém eliminuje rozložení denní dávky na dvě porce a použití produktu v průběhu jídla nebo po něm.

TENDOFORTE®

představuje opravdovou revoluci v péči o pohybový aparát. TENDOFORTE® se zaměřuje na nejvíce zatíženou část pohybového aparátu sportovce, a to na šlachy a vazy. Speciální kolagenové peptidy TENDOFORTE ® udržují vaše šlachy a vazy silné a pružné. Nejenže TENDOFORTE® minimalizuje riziko poškození, ale také umožňují rychlejší regeneraci po úrazu. Je prokázáno, že TENDOFORTE® dokáže významně urychlit návrat k tréninku i po závažném úponovém zranění. Právě proto by se měl Joint Care Drink stát základem suplementace každého sportovce, který pomýšlí na dlouhou kariéru bez zranění.

FORTIGEL®

V kloubních výživách se setkáte s mnoha druhy kolagenních peptidů. Pouze však FORTIGEL® představuje dle kontrolovaných studií unikátní přípravek napomáhající aktivně regenerovat kloubní chrupavku. Ta je ze 70 % tvořena proteinovým kolagenem, a právě u specifického kolagenového peptidu obsaženého ve FORTIGEL® se prokázal pozitivní vliv na růst nové chrupavky pomocí stimulace buněk zmírňujících bolest a zajišťujících hladkou pohyblivost. FORTIGEL® představuje speciálně purifikované bioaktivní kolagenové peptidy, které jsou produkovány prostřednictvím speciální vícekrokové procedury, kdy je degradován bovinní kolagen prostřednictvím unikátního enzymatického procesu a jsou z něj vyselektovány pouze specifické BCP peptidy, tedy bioaktivní kolagenové peptidy FORTIGEL®. Základem účinnosti peptidů FORTIGEL® je intaktní průchod sliznicí tenkého střeva v nezměněné podobě během procesu vstřebávání. Bioaktivní molekuly FORTIGELU se tak mohou dostat v nezměněné podobě do krevního oběhu a k postiženým kloubním strukturám. Právě díky tomu FORTIGEL® vyživuje přímo kloubní struktury.

Isoclear řešení pro ty, kteří mají problémy s alergiemi a trávením

Mnoho lidí má speciální požadavky, a proto nechtějí používat směsi bílkovin. Může to být alergie na vaječný albumin nebo kasein, případně mohou trpět intolerancí laktózy. Pro ty všechny je řešením Isoclear. Další skupinou jsou lidé, kteří prostě chtějí lehký protein a po použití se chtějí cítit lehce, a proto se vyhýbají kaseinu a vaječným bílkovinám. Pro ty je opět řešením Isoclear. Díky stopovému množství tuku a nulovému obsahu laktózy vaše trávení téměř nezatíží.

Hořčík jako základ, kterého někdy potřebujeme více

Hořčík je jedním z nejdůležitějších minerálů v těle, neboť se v našem organismu zúčastňuje stovek biochemických reakcí. Současně je také hořčík často deficitním minerálem v našem těle, neboť při zvýšeném stresu a zátěži jeho potřebu organismus zvyšuje.

Co je to vlastně glycinát/bisglycinát hořečnatý?

Jedná se o hořčík v takzvané chelátové vazbě, kde je hořčík navázán na dvě aminokyseliny glycinu. Glycin je nejen zcela přirozenou aminokyselinou, ale navíc potencuje efekt hořčíku. Chelatace je proces, při němž se organické sloučeniny, v našem případě aminokyseliny, váží na kovové kationty, v našem případě hořčík. Chelatace se využívá pro zlepšení vstřebávání minerálů organismem. Minerály se v chelátové formě lépe vstřebávají o několik řádů snadněji oproti pouhé minerální formě.

Proč nepufrovaný magnesium bisglycinát?

Hlavním důvodem je vysoká biologická dostupnost, oblíbené slovo pro „absorpci“. Bohužel většina značek označuje za produkt obsahující glycinát hořečnatý nebo bisglycinát takový produkt, který obsahuje velké množství oxidu hořečnatého a určitého podílu čistého glycinátu hořečnatého. Tomu se říká pufrovaný bisglycinát hořečnatý. Zásobení organizmu hořčíkem bude tedy samozřejmě horší, proto náš produkt obsahuje výhradně 100% čistý bisglycinát hořečnatý.

Aminospektrum aneb zlatý standard

Bílkovina syrovátky je považována za zlatý standard v hodnocení kvality bílkovin. Vysoký obsah esenciálních aminokyselin, a především BCAA poskytne matrix živin nejen pro svaly. Podle názoru mnoha odborníků peptidy tvořící syrovátkový protein disponují lepší využitelností než volné  aminokyseliny.

Unikátní bio-aktivní protein

Isoclear díky nejpokročilejší technologii je zachován původní poměr bioaktivních frakcí, kterými disponuje mateřská surovina. Tedy poskytuje zdravotní výhody potvrzené mnoha vědeckými studiemi. Isoclear, to nejsou jen svaly, ale i zdraví.

Žádná zbytečná aditiva a vynikající aminospektrum

CFM PURE PERFORMANCE neobsahuje žádná umělá barviva, aspartam, acesulfam, plnidla ani nežádoucí tuky pro zjemnění chuti. Jak zmiňujeme výše, 100 % bílkovinného obsahu produktu reprezentují peptidy tvořící celistvou bílkovinu nejvyšší kvality. Tato bílkovina je přirozeně bohatá na esenciální aminokyseliny a větvené aminokyseliny BCAA. Ne nadarmo je syrovátkový protein považován za zlatý standart v kvalitně bílkovin.

CFM PURE PERFORMANCE = unikátní zdravá potravina

CFM PURE PERFORMANCE představuje prémiový proteinový suplement výhradně z nejkvalitnějšího syrovátkového proteinového koncentrátu prémiové kvality z mléka získaného od krav, které jsou po větší část roku krmena travou. Navíc díky nejpokročilejší technologii zpracování garantujeme zachování původního poměru bioaktivních frakcí, díky čemuž se použití produktu neomezuje jen na sport, ale díky nepopiratelným zdravotním výhodám je vhodný k zařazení do potravinového koše dětí i dospělých.

Základní surovina aneb to nejdůležitější

Základní surovinou zůstal kvalitní plně instantní syrovátkový proteinový koncentrát, který je zpracovaný pouze metodou CFM. Tedy žádná směs bílkovin bez udání zdroje a poměru jednotlivých složek. 100 % bílkovin tvoří jen a pouze CFM!!

Zažij nekompromisní zaměření

Díky kombinaci látek podílejících se na produkci neurotransmiterů dopaminu a acetylcholinu CHOLINU, TYROSINU a DMAE se dokážeš při tréninku položit do svého světa. To vše potencuje maximální povolená dávka Acetyl L-karnitinu, který dnes představuje jeden z nejlépe vědecky prozkoumaných doplňků stravy.

 

Mix sacharidů aneb i sacharidy mají ergogenní efekt

Sportovci znají sílu amylopektinu, a proto je další složkou speciální kukuřičný škrob s obsahem 99 % amylopektinu. V případě amylopektinu jsou molekuly glukózy spojeny dlouhými a vysoce větvenými řetězci, což nabízí benefit minimálního zatížení trávicího traktu. To umožní skvělé doplnění zásob glykogenu. Celý mix doplňuje známý maltodextrin (používáme nízký DE) a velmi malé množství glukózy. Tyto zdroje však tvoří jen 20 % sacharidového mixu a jen potencují optimalizaci.

Základ batáty. Proč právě batáty?

Batáty jsou nejen sacharidy, ale i antioxidanty, minerály a flavonoidy. Komplexní potravina je prostě základ. Není potřeba říkat více.

Sacharidy, které pracují v synergii pro vás

Zde se dostáváme k tomu, co je nejdůležitější a proč je PENTHA PRO® COMPLETE klíčem k optimalizaci. Mohli jsme použít pouze maltodextrin a k němu pak přidat několik nepatrných procent ovsa nebo ječmene a vypustit do světa zkazky o unikátním produktu. Na tohle my nehrajeme, pro nás je kvalita složek zásadní.

Bílkoviny jsou základ

Základ tvoří námi vytvořená směs PENTHA PRO®. Ta představuje optimální kombinaci superkvalitních bílkovinných zdrojů. Tato kombinace, na rozdíl od použití samotného syrovátkového proteinu, dokáže velmi efektivně zvrátit stav katabolismu do potréninkového anabolismu.

25 položek celkem