Dlaždice

100% přírodní složení Aneb co znamená CLEAN LABEL

CLEAN LABEL pro nás v PROM-IN®? CLEAN LABEL PROM-IN® znamená nekompromisní složení bez jakýchkoli nežádoucích aditiv.  U konkurenčních produktů se dočtete, že nabízí zcela přírodní složení, ale zpravidla při čtení složení zjistíte, že produkt obsahuje identická aromata, nikoli přírodní, ale také barviva a velmi často i konzervanty.

PENTHA PRO® COMPLETE je ochucen pouze přírodním aromatem a slazen výhradně přírodním sladidlem na bázi extraktu z rostliny stévie. U nás žádná chemická aditiva nenaleznete.  Vytvořili jsem unikátní produkt a jsme na to hrdi.

PENTHA PRO® COMPLETE univerzální produkt pro každého

Můžete si být jisti, že kombinace látek v jednom produktu v takové kvalitě neexistuje. Celý produkt jsme navrhovali nejen pro doplnění kvalitního zdroje bílkovin, ale také jako nástroj pro celkovou regeneraci, celkové zlepšení imunity, podporu zdravého trávení a ochranu střevní bariéry. Jedná se o ideální produkt pro každého. Jeho výhody ocení vrcholový manažer, stejně jako vrcholový sportovec. PENTHA PRO® COMPLETE je vhodným produktem především pro mladé sportovce, protože zajistí ochranu zatěžovaného organismu a poskytne živiny pro zdravý vývoj. PENTHA PRO® COMPLETE je jednoduše pro každého, komu záleží na zdraví a dobré kondici.

Výhradně přirozené a kvalitní suroviny

Základem produktu je patentovaná směs bílkovin PENTHA PRO® která je tvořena nejkvalitnějšími přirozenými zdroji bílkovin z mléka a vajec v optimálním poměru zajištující ideální využitelnost. Sacharidy v produktu reprezentuje logicky poskládá směs sacharidů pocházejících ze sladkých brambor a kukuřice. To vše doplněno o směs enzymů Opti-7-DigestTM, probiotika, vitaminy a další funkční složky ovlivňující imunitu a celkové zdraví.

Užívejte efektivně

Ať už jdete do fitka, běhat, na kolo, případně vyrážíte na trek, běžky nebo skialpy, stačí užít 30 minut před výkonem a vaše aktivita získá nový rozměr, a ještě si pochutnáte. Pokud plánujete delší výkon, doporučujeme v průběhu výkonu doplnit produktem Intra Fuel s elektrolyty, polyfenoly a aminokyselinami.

Proč kombinace kofein L-Theanin? Aneb ultimativní kombinace pro zaměření bez stimulace?

L-theanin ve spojení s kofeinem pracují společně efektivněji a současně bezpečněji. Kombinace L-theaninu a kofeinu zlepšuje kognitivní funkce a snižuje sklon k rozptylování. A to přesně potřebujete pro optimální trénink. Současně L-theanin výrazně snižuje nervozitu, která bývá spojována s konzumací kofeinu. Získáte tak optimální zaměření, ale bez přehnané stimulace.

Pod drobnohledem aneb L-Citrulin Malát a L-Arginin alfa-ketoglutarát v dokonalé synergii

NITROX PUMP představuje inovovanou verzi původního Nitrox Pump z roku 2014. U tohoto produktu cenili uživatelé především rychlého nástupu napumpování. Toho bylo docíleno kombinací L-Citrulin Malátu a L-Arginin alfa-ketoglutarátu. Tuto osvědčenou kombinaci jsme zachovali, ale abychom navíc dosáhli nejen velmi rychlého nástupu účinku a současně zajistili extrémní napumpování po delší dobu, navýšili jsme množství L-Citrulin Malátu na plných 6 000 mg. Současně mix doplňují polyfenoly z Vitis Vinifera a extrakt z červené řepy, které ještě prodlouží a zkvalitní napumpování.

Oxid dusnatý, zázračná molekula pro zdraví i výkon

Zvýšení produkce oxidu dusnatého díky kombinaci aminokyselin a přírodních složek podpoříte nejen výkon, ale i celkové zdraví. Oxid dusnatý reguluje veškeré biologické procesy. Hlavní funkcí je uvolňování hladkého svalstva a cév, což vede k lepšímu průtoku krve do srdce, tkání a orgánů po celém těle. Díky zlepšení průtoku krve dochází v těle k efektivnější distribuci živin, a tím ke zlepšení celkové vitality a výkonu. Toho je dosaženo díky unikátní kombinaci L-Citrulin Malátu a L-Arginin alfa-ketoglutarátu doplněnou o speciální rostlinné složky.
Nitrox Pump není jen svalová pumpa. Je navržen tak, aby optimalizoval krevní oběh a celkově zlepšil prokrvení orgánů. Je skvělou volbou i pro vytrvalostní sportovce a vlastně kohokoli.

Nitrox Pump - předtréninkový suplement pro každého

Díky optimálnímu složení Nitrox Pump svůj výkon posune nejen fitness nadšenec, ale i sportovci mnoha disciplín. Z vyváženého složení bude těžit veslař, cyklista nebo nadšenec bojových sportů. Získáte zaměření a zlepšíte své soustředění, což využijete v tréninku.

Proč Pyridoxal-5´-fosfát?

Vitamin B6 lze nalézt v několika formách, která se v játrech mění na P5P. Ten představuje takzvanou aktivní formu vitaminu B6. Je to koenzym, což znamená, že spolupracuje s enzymy tak, aby jim pomohl plnit jejich úkoly rychleji a efektivněji, a proto je klíčovým prvkem biosyntézy. P5P hraje důležitou roli při mnoha pochodech v organismu, jako je metabolismus na buněčné úrovni, regulace hormonální aktivity, podpora psychické činnosti, snížení míry únavy a vyčerpání a mnoha dalšího. Když užíváme P5P jako jeden ze zdrojů vitaminu B6, získáme výhodu, protože pak nemusí docházet k procesu přeměny v játrech, což modifikuje působení vitaminu B6.

Co vlastně hořčík umí?

Hořčík je jedním z nejdůležitějších minerálů v těle, neboť se v našem organismu zúčastňuje stovek biochemických reakcí. Současně je také hořčík často deficitním minerálem v našem těle, neboť při zvýšeném stresu a zátěži jeho potřebu organismus zvyšuje.

Reference:

1. Kreider, R.B. 1999. Protein: Is it all the same? Muscular Development, December.

2. Barth, C.A., and U. Behnke. 1997. Nutritional physiology of whey and whey components. Nahrung 41: 2-12

3. Boirie, Y., et al. Slow and fast dietary proteins differently modulate postprandial protein accretion. Proc. Natl. Acad. Sci. USA 94:14930–14935, 1997.

4. Paul, G. L., et al. The rationale for consuming protein blends in sports nutrition. Journal of the American College of Nutrition 28 (4):464S–472S, 2009.

5. Tipton KD, Ingestion of casein and whey proteins result in muscle anabolism after resistance exercise. Med Sci Sports 2004 Dec;36(12):2073-81.

6. Donovan, T., et al. β-alanine Improves Punch Force and Frequency in Amateur Boxers During a Simulated Contest. Int J Sport Nutr Exerc Metab. 2012 Oct;22(5):331-7

 

7. Hoffman, J. R., et al. β-alanine supplementation improves tactical performance but not cognitive function in combat soldiers. J Int Soc Sports Nutr. 10;11(1):15, 2014.

8. Zemel, M.B., and Bruckbauer, A., 2013. Effects of a leucine and pyridoxine-containing nutraceutical on body weight and composition in obese subjects. Diabetes, Metabolic Syndrome, and Obesity 6: 309-315.

9. McDonald, C.K., et al. 2016. Lean body mass change over 6 years is associated with dietary leucine intake in an older Danish population. British Journal of Nutrition 115: 1556-1562.

10. Sharp, C.P., and D.R. Pearson. 2010. Amino acid supplements and recovery from high-intensity resistance training. Journal of Strength and Conditioning Research, March 17.

11. Mumme, K., et al 2015. Effects of medium-chain triglycerides on weight loss and body composition: a meta-analysis of randomized controlled trials. Journal of the Academy of Nutrition and Dietetics 115:249-263.

12. Varnier M et al. Stimulatory effect of glutamine on glycogen accumulation in human skeletal muscle. Am. J. Physiol. 269: E309-E315, 1995.

13. Welbourne TC. Increased plasma bicarbonate and growth hormone after an oral glutamine load. Am. J. Clin. Nutr. 61: 1058-1061, 1995.

Reference:

1. Effects of whey protein on glycemic control and serum lipoproteins in patients with metabolic syndrome and related conditions: a systematic review and meta-analysis of randomized controlled clinical trials
2. Native Whey Induces Similar Post Exercise Muscle Anabolic Responses as Regular Whey, Despite Greater Leucinemia, in Elderly Individuals

3. Whey Proteins Reduce Appetite, Stimulate Anorexigenic Gastrointestinal Peptides and Improve Glucometabolic Homeostasis in Young Obese Women

4. Whey protein consumption following fasted exercise reduces early postprandial glycaemia in centrally obese males: a randomised controlled trial

5. Comparative Meta-Analysis of the Effect of Concentrated, Hydrolyzed, and Isolated Whey Protein Supplementation on Body Composition of Physical Activity Practitioners

Mix sacharidů, aneb i sacharidy mají ergogenní efekt

Sportovci znají sílu amylopektinu, a proto je další složkou speciální kukuřičný škrob s obsahem 99 % amylopektinu. V případě amylopektinu jsou molekuly glukózy spojeny dlouhými a vysoce větvenými řetězci, což nabízí benefit minimálního zatížení trávicího traktu. To umožní skvělé doplnění zásob glykogenu. Celý mix doplňuje známý maltodextrin (používáme nízký DE) a velmi malé množství glukózy. Tyto zdroje však tvoří jen 20 % sacharidového mixu a jen potencují optimalizaci.

Užívejte efektivně

Pro dlouhodobou podporu spánku navrhujeme užívat 2 kapsle cca 30-60 minut před ulehnutím ke spánku. V období zvýšené duševní zátěže a stresu je možné dávku zvýšit až na 4 kapsle. Sleep Help lze velmi efektivně kombinovat s produkty obsahující hořčík.

Sleep Help – pomoc v mnoha směrech

Sleep Help má mírně sedativní účinky a umožní vám usnout rychleji. Díky jedinečným složkám produktu v dostatečných dávkách dojde k optimalizaci produkce klíčových neurotransmiterů a tím se budete v noci méně často budit a ráno se probudíte svěží.

Kozlík lékařský snižuje odbourávání GABA v mozku a přirozeně tak zvyšuje její koncentraci, čímž pomáhá ke kvalitnímu spánku.

Užívejte efektivně

Vitamin MK7 + D3 je vhodné užívat s jídlem obsahujícím tuky. Výhodné je dát si tučnější mléčný produkt, například jogurt, čímž současně dodáte potřebný vápník. 

Vitamin K2 fakta:
  • v tucích rozpustný vitamin
  • přispívá k normální srážlivosti krve
  • přispívá k udržení normálního stavu kostí
Vitamin D3 a jeho efekty v organismu
  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • přispívá k udržení normálního stavu kostí
  • přispívá k udržení normální činnosti svalů
  • přispívá k udržení normálního stavu zubů
  • podílí se na procesu dělení buněk
  • přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu a podporuje udržení normální hladiny vápníku v krvi
Užívejte efektivně

Navrhujeme toto dávkování: v tréninkové dny užijte jednu dávku (2-3 kapsle) 30-60 minut před tréninkem. Druhou dávku (další 2-3 kapsle) ráno nebo večer podle toho, zda cvičíte dopoledne nebo večer (asi hodinu nebo dvě před spaním) s jídlem. Vhodná je i kombinace s Health Balance, která nabízí synergické řešení pro podporu celkového zdraví a redukci stresu. Ve dnech odpočinku od posilovny užívejte jednu dávku ráno a jednu dávku večer s jídlem. Pro podporu spánku stačí užít 2-4 kapsle s večeří. Samozřejmě jsou možná mnohá další schémata dávkování. Dle vašich specifických požadavků.

Používejte podle svých potřeb

Joint Care Drink můžete v podstatě kdykoli v průběhu dne. Důležitá je pravidelnost, protože efekt se dostaví postupně. Citlivé jedince může dráždit vysoký obsah účinných složek. Tento problém eliminuje rozložení denní dávky na dvě porce a použití produktu v průběhu jídla nebo po něm.

Kdy užívat?

GLUCOSE CONTROL lze užívat mnoha způsoby. Pokud ho použijete před tréninkem s vysokosacharidovým jídlem, zajistí vám optimální hladinu energie. Při požadavku na optimální doplnění glykogenových rezerv je možné produkt používat s každým sacharidovým jídlem během dne. Pro zdravotní prevenci užijte opět několikrát denně a vždy v kombinaci se sacharidovým jídlem.

Extrakt z hroznových semen (GSE)

Je bohatým zdrojem polyfenolů. Náš extrakt disponuje obsahem 95 % proantocanidinů, což jsou velmi známé a funkční polyfenoly. Díky obsahu fenolitických kyselin, antokyanů, flavonoidů a oligomerních proantokyanidinových komplexů (OPC) může GSE chránit před oxidačním stresem.

Kyselina alfa-lipoová

Jedná se o nasycenou mastnou kyselinu, někdy označovanou jako kyselina thioktová. Patří do skupiny vitamínů B. V těle se nachází ve všech buňkách, které vytvářejí mitochondrie, kde pomáhá enzymům přeměňovat živiny na energii. Kyselina lipoová navíc pomáhá zesilovat pozitivní účinky dalších důležitých antioxidantů v těle, jako je glutathion a koenzym Q10 – dvě základní sloučeniny v boji proti stárnutí. Spolupracuje také s vitamíny skupiny B, aby podpořila produkci energie v těle přeměnou složek potravy – sacharidů, bílkovin a tuků – na uloženou energii pro budoucí využití. Kyselina lipoová to dělá tím, že pomáhá chránit mitochondrie, továrny buněk produkujících energii, před poškozením oxidativním stresem, čímž zajišťuje efektivní produkci energie v těle. Kyselina alfa lipoová má antioxidační účinky, pozitivně působí na hladinu cukru v krvi a inzulínovou citlivost.

Berberin HCL extrakt

Berberin (ve formě vysoce kvalitního berberin hydrochloridu) je isochinolinový alkaloid, který se nachází v široké škále bylin, včetně zlatobýlu, dřišťálu, zlatonky nebo kurkumy. U těchto rostlin lze berberinový alkaloid nalézt ve stonku, kůře, kořenech a oddencích (kořenové podzemní stonky) rostlin.
Berberin se také používá v tradiční čínské medicíně a byl studován pro jeho přínosy pro zdraví srdce a pozitivnímu působení na hladiny cukru v krvi.  Berberin získáváme extrakcí z Berberis vulgaris – evropského dřišťálu. Berberin má antioxidační účinky, podporuje trávení, pozitivně ovlivňuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, podporuje hubnutí a reguluje metabolismus aktivací enzymu AMPK.

Užívejte efektivně

Pakliže dbáte na přísun mikroživin a užíváte vitamínové přípravky s minerály (např. náš Vita Solution), pak Health Balance představuje další podporu vašeho zdraví. Jako nejoptimálnější užívání  je 2x denně s jídlem. Produkt můžete kombinovat s Native Omega 3, Vita Solution, ale také s produktem Adaptotest. Navrhujeme užívání 2 kapslí 2x denně s jídlem. Látky obsažené v Health Balance vycházejí z tradiční čínské medicíny, která doporučuje současně neužívat mléčné produkty, proto i my radíme se jim vyvarovat.  

Užívejte efektivně

Vita Solution užívejte nejlépe s jídlem. Ideálně s takovým, které nabídne určitý podíl tuku. Vhodná je také kombinace VITA SOLUTION společně s produktem Native Omega 3. Tím zajistíte optimální absorpci složek obsažených v přípravku. Tabletu užívejte 1x - 2x denně.

Zažij nekompromisní zaměření bez kofeinu

Díky kombinaci látek podílejících se na produkci neurotransmiterů dopaminu a acetylcholinu CHOLINU, TYROSINU a DMAE se dokážeš při tréninku položit do svého světa. To vše potencuje maximální povolená dávka Acetyl L-karnitinu, který dnes představuje jeden z nejlépe vědecky prozkoumaných doplňků stravy. A to vše bez kofeinu.

Proč piperin?

Používáme výhradně patentovaný extrakt z černého pepře standardizovaný na minimálně 95 % piperinu, který může ještě zvýšit bio dostupnost zinku, a to až o 30 %. U této látky byl prokázán pozitivní vliv na oběhový systém. Mimo to je antioxidantem, a podporuje zdraví jater.     

Co zinek vlastně umí?

Zinek představuje jeden z nejdůležitějších esenciálních stopových prvků v lidském těle známý pro své antioxidační vlastnosti. Zdůrazňuje se jeho důležitost pro správný růst a vývoj plodu v těhotenství, v dětství a v období dospívání člověka. Podílí se také na řadě imunitních funkcí a jeho správná hladina je důležitá pro zdravou hladinu testosteronu. 

Co je to vlastně glycinát/bisglycinát zinečnatý?

Jedná se o zinek v takzvané chelátové vazbě, kde je zinek navázán na dvě aminokyseliny glycinu. Chelatace je proces, při němž se organické sloučeniny, v našem případě aminokyseliny, váží na kovové kationty, v našem případě zinek. Chelatace se využívá pro zlepšení vstřebávání minerálů organismem. Minerály se v chelátové formě lépe vstřebávají o několik řádů snadněji oproti pouhé minerální formě.

Proč zinek bisglycinát?

Hlavním důvodem je vysoká biologická dostupnost, oblíbené slovo pro „absorpci“. Takzvaná chelatace zajistí u minerálů výrazně vyšší bio dostupnost než tu, kterou disponují anorganické formy minerálů, v našem případě například oxid zinečnatý.

Užívejte podle svých potřeb

Joint Care Drink můžete v podstatě kdykoli v průběhu dne. Důležitá je pravidelnost, efekt se dostaví postupně. Citlivé jedince může dráždit vysoký obsah účinných složek. Tento problém eliminuje rozložení denní dávky na dvě porce a použití produktu v průběhu jídla nebo po něm.

TENDOFORTE®

představuje opravdovou revoluci v péči o pohybový aparát. TENDOFORTE® se zaměřuje na nejvíce zatíženou část pohybového aparátu sportovce, a to na šlachy a vazy. Speciální kolagenové peptidy TENDOFORTE ® udržují vaše šlachy a vazy silné a pružné. Nejenže TENDOFORTE® minimalizuje riziko poškození, ale také umožňují rychlejší regeneraci po úrazu. Je prokázáno, že TENDOFORTE® dokáže významně urychlit návrat k tréninku i po závažném úponovém zranění. Právě proto by se měl Joint Care Drink stát základem suplementace každého sportovce, který pomýšlí na dlouhou kariéru bez zranění.

FORTIGEL®

V kloubních výživách se setkáte s mnoha druhy kolagenních peptidů. Pouze však FORTIGEL® představuje dle kontrolovaných studií unikátní přípravek napomáhající aktivně regenerovat kloubní chrupavku. Ta je ze 70 % tvořena proteinovým kolagenem, a právě u specifického kolagenového peptidu obsaženého ve FORTIGEL® se prokázal pozitivní vliv na růst nové chrupavky pomocí stimulace buněk zmírňujících bolest a zajišťujících hladkou pohyblivost. FORTIGEL® představuje speciálně purifikované bioaktivní kolagenové peptidy, které jsou produkovány prostřednictvím speciální vícekrokové procedury, kdy je degradován bovinní kolagen prostřednictvím unikátního enzymatického procesu a jsou z něj vyselektovány pouze specifické BCP peptidy, tedy bioaktivní kolagenové peptidy FORTIGEL®. Základem účinnosti peptidů FORTIGEL® je intaktní průchod sliznicí tenkého střeva v nezměněné podobě během procesu vstřebávání. Bioaktivní molekuly FORTIGELU se tak mohou dostat v nezměněné podobě do krevního oběhu a k postiženým kloubním strukturám. Právě díky tomu FORTIGEL® vyživuje přímo kloubní struktury.

Isoclear řešení pro ty, kteří mají problémy s alergiemi a trávením

Mnoho lidí má speciální požadavky, a proto nechtějí používat směsi bílkovin. Může to být alergie na vaječný albumin nebo kasein, případně mohou trpět intolerancí laktózy. Pro ty všechny je řešením Isoclear. Další skupinou jsou lidé, kteří prostě chtějí lehký protein a po použití se chtějí cítit lehce, a proto se vyhýbají kaseinu a vaječným bílkovinám. Pro ty je opět řešením Isoclear. Díky stopovému množství tuku a nulovému obsahu laktózy vaše trávení téměř nezatíží.

Hořčík jako základ, kterého někdy potřebujeme více

Hořčík je jedním z nejdůležitějších minerálů v těle, neboť se v našem organismu zúčastňuje stovek biochemických reakcí. Současně je také hořčík často deficitním minerálem v našem těle, neboť při zvýšeném stresu a zátěži jeho potřebu organismus zvyšuje.

Co je to vlastně glycinát/bisglycinát hořečnatý?

Jedná se o hořčík v takzvané chelátové vazbě, kde je hořčík navázán na dvě aminokyseliny glycinu. Glycin je nejen zcela přirozenou aminokyselinou, ale navíc potencuje efekt hořčíku. Chelatace je proces, při němž se organické sloučeniny, v našem případě aminokyseliny, váží na kovové kationty, v našem případě hořčík. Chelatace se využívá pro zlepšení vstřebávání minerálů organismem. Minerály se v chelátové formě lépe vstřebávají o několik řádů snadněji oproti pouhé minerální formě.

Proč nepufrovaný magnesium bisglycinát?

Hlavním důvodem je vysoká biologická dostupnost, oblíbené slovo pro „absorpci“. Bohužel většina značek označuje za produkt obsahující glycinát hořečnatý nebo bisglycinát takový produkt, který obsahuje velké množství oxidu hořečnatého a určitého podílu čistého glycinátu hořečnatého. Tomu se říká pufrovaný bisglycinát hořečnatý. Zásobení organizmu hořčíkem bude tedy samozřejmě horší, proto náš produkt obsahuje výhradně 100% čistý bisglycinát hořečnatý.

Aminospektrum aneb zlatý standard

Bílkovina syrovátky je považována za zlatý standard v hodnocení kvality bílkovin. Vysoký obsah esenciálních aminokyselin, a především BCAA poskytne matrix živin nejen pro svaly. Podle názoru mnoha odborníků peptidy tvořící syrovátkový protein disponují lepší využitelností než volné  aminokyseliny.

Unikátní bio-aktivní protein

Isoclear díky nejpokročilejší technologii je zachován původní poměr bioaktivních frakcí, kterými disponuje mateřská surovina. Tedy poskytuje zdravotní výhody potvrzené mnoha vědeckými studiemi. Isoclear, to nejsou jen svaly, ale i zdraví.

Žádná zbytečná aditiva a vynikající aminospektrum

CFM PURE PERFORMANCE neobsahuje žádná umělá barviva, aspartam, acesulfam, plnidla ani nežádoucí tuky pro zjemnění chuti. Jak zmiňujeme výše, 100 % bílkovinného obsahu produktu reprezentují peptidy tvořící celistvou bílkovinu nejvyšší kvality. Tato bílkovina je přirozeně bohatá na esenciální aminokyseliny a větvené aminokyseliny BCAA. Ne nadarmo je syrovátkový protein považován za zlatý standart v kvalitně bílkovin.

CFM PURE PERFORMANCE = unikátní zdravá potravina

CFM PURE PERFORMANCE představuje prémiový proteinový suplement výhradně z nejkvalitnějšího syrovátkového proteinového koncentrátu prémiové kvality z mléka získaného od krav, které jsou po větší část roku krmena travou. Navíc díky nejpokročilejší technologii zpracování garantujeme zachování původního poměru bioaktivních frakcí, díky čemuž se použití produktu neomezuje jen na sport, ale díky nepopiratelným zdravotním výhodám je vhodný k zařazení do potravinového koše dětí i dospělých.

Základní surovina aneb to nejdůležitější

Základní surovinou zůstal kvalitní plně instantní syrovátkový proteinový koncentrát, který je zpracovaný pouze metodou CFM. Tedy žádná směs bílkovin bez udání zdroje a poměru jednotlivých složek. 100 % bílkovin tvoří jen a pouze CFM!!

Zažij nekompromisní zaměření

Díky kombinaci látek podílejících se na produkci neurotransmiterů dopaminu a acetylcholinu CHOLINU, TYROSINU a DMAE se dokážeš při tréninku položit do svého světa. To vše potencuje maximální povolená dávka Acetyl L-karnitinu, který dnes představuje jeden z nejlépe vědecky prozkoumaných doplňků stravy.

 

Bílkoviny jsou základ

Základ tvoří námi vytvořená směs PENTHA PRO®. Ta představuje optimální kombinaci superkvalitních bílkovinných zdrojů. Tato kombinace, na rozdíl od použití samotného syrovátkového proteinu, dokáže velmi efektivně zvrátit stav katabolismu do potréninkového anabolismu.

45 položek celkem